Kalender luctor et Emergo

25 september 2020
  • Speeldag Kwalificatie B
    25 september 2020  20:00 - 23:30
    De Treffer, Waregem

    Speeldag 1

    Lieven Cremelie - Walter Staelens
    Merlijn Decraene - Mathisse De Bakker
    Chris Vercruysse - Marc Roesbeke
    Karel De Mulder - Christa Vermeulen
    Emma Daels - Ilse Daels

    Bye: Andre Parmentier

  • Speeldag Kwalificatie C
    25 september 2020  20:00 - 23:30
    De Treffer, Waregem

    Speeldag 2

    Ides Neyrinck - Steven Burvenich
    Willem Penninck - Dylan Bekaert
    Jeroen De Meerleer - Marc Van Coppenolle
    Frank Cossaert - Seb Degroote
    Robbe Gaeremynck - Lode Delmulle

    Bye: Robbe Burvenich

2 oktober 2020
  • Speeldag Kwalificatie A
    2 oktober 2020  20:00 - 23:30
    De Treffer, Waregem

    Speeldag 2

    Niel Dewever - Peter Desloovere
    Bart De Schepper - Roger Ost
    Herman Bossuyt - Pepijn Pollet
    Lowie Tomme - Francky Vierstraete
    Wim Penninck - Luc Rollez

    Bye: Nuno Pinto

  • Speeldag Kwalificatie B
    2 oktober 2020  20:00 - 23:30
    De Treffer, Waregem

    Speeldag 2

    Walter Staelens - Ilse Daels
    Christa Vermeulen - Emma Daels
    Marc Roesbeke - Karel De Mulder
    Mathisse De Bakker - Andre Parmentier
    Lieven Cremelie - Merlijn Decraene

    Bye: Chris Vercruysse

9 oktober 2020
  • Speeldag Kwalificatie A
    9 oktober 2020  20:00 - 23:30
    De Treffer, Waregem

    Speeldag 3

    Luc Rollez - Nuno Pinto
    Francky Vierstraete - Wim Penninck
    Pepijn Pollet - Lowie Tomme
    Roger Ost - Herman Bossuyt
    Peter Desloovere - Bart De Schepper

    Bye: Niel Dewever

  • Speeldag Kwalificatie C
    9 oktober 2020  20:00 - 23:30
    De Treffer, Waregem

    Speeldag 3

    Lode Delmulle - Ides Neyrinck
    Seb Degroote - Robbe Gaeremynck
    Marc Van Coppenolle - Frank Cossaert
    Robbe Burvenich - Jeroen De Meerleer
    Steven Burvenich - Willem Penninck

    Bye: Dylan Bekaert

16 oktober 2020
  • Speeldag Kwalificatie B
    16 oktober 2020  20:00 - 23:30
    De Treffer, Waregem

    Speeldag 3

    Merlijn Decraene - Walter Staelens
    Andre Parmentier - Lieven Cremelie
    Chris Vercruysse - Mathisse De Bakker
    Emma Daels - Marc Roesbeke
    Ilse Daels - Christa Vermeulen

    Bye: Karel De Mulder

  • Speeldag Kwalificatie C
    16 oktober 2020  20:00 - 23:30
    De Treffer, Waregem

    Speeldag 4

    Ides Neyrinck - Willem Penninck
    Jeroen De Meerleer - Dylan Bekaert
    Frank Cossaert - Robbe Burvenich
    Robbe Gaeremynck - Marc Van Coppenolle
    Lode Delmulle - Seb Degroote

    Bye: Steven Burvenich