Geschiedenislijsten

Clubkampioenen
jaar KAMPIOEN tweede derde
2019 LOWIE TOMME Pepijn Pollet Bart De Schepper
2018 LOWIE TOMME Jeroen Debrouwere Bart De Schepper
2017 LOWIE TOMME Bart De Schepper Jeroen Debrouwere
2016 JAN WINDELS Jeroen Debrouwere Lowie Tomme
2015 LOWIE TOMME Jeroen Debrouwere Bart De Schepper
2014 BART DE SCHEPPER Jeroen Debrouwere Brecht Coghe
2013 THOMAS MAES Jan Windels en Bart De Schepper
2012 BART DE SCHEPPER Jeroen Debrouwere Herman Bossuyt
2011 BART DE SCHEPPER Herwig Devolder Jeroen Debrouwere
2010 JAN WINDELS Bart De Schepper en Herwig Devolder
2009 HERWIG DEVOLDER Bart De Schepper en Jan Windels
2008 HERWIG DEVOLDER Bart De Schepper Jan Windels
2007 JAN WINDELS Bart De Schepper en Herwig Devolder
2006 THOMAS MAES Bart De Schepper Jan Windels
2005 THOMAS MAES Bart De Schepper Herman Bossuyt
2004 THOMAS MAES Jan Windels Kurt Van Coppenolle
2003 THOMAS MAES Kurt Van Coppenolle Jan Windels
2002 THOMAS MAES Bart De Schepper Herwig Devolder
2001 THOMAS MAES Bart De Schepper Herman Bossuyt
2000 THOMAS MAES Bart De Schepper Herman Bossuyt
1999 THOMAS MAES Bart De Schepper Herman Bossuyt
1998 HERMAN BOSSUYT Bart De Schepper Paul Van Heuverbeke
1997 BART DE SCHEPPER Herman Bossuyt Maarten Coene
1996 THOMAS MAES
1995 KURT VAN COPPENOLLE Thomas Maes
1994 KURT VAN COPPENOLLE Thomas Maes
1993 THIERRY GODEFROIDT en PAUL VAN HEUVERBEKE André Parmentier
1992 PAUL VAN HEUVERBEKE André Parmentier Manuel Braeckevelt
1991 MANUEL BRAECKEVELT André Parmentier Paul Van Heuverbeke
1990 THIERRY GODEFROIDT en PAUL VAN HEUVERBEKE Pauwel Deblauwe
1989 THIERRY GODEFROIDT Pauwel Deblauwe Paul Van Heuverbeke
1988 PAUWEL BEBLAUWE Paul Vanheuverbeke Lionel Poulin
1987 PAUL VANHEUVERBEKE Pauwel Deblauwe Eddy Gevaert
1986 PAUL VANHEUVERBEKE Manuel Braeckevelt Pauwel Deblauwe
1985 LIONEL POULIN Roger Vervaecke Manuel Braeckevelt
1984 LIONEL POULIN Paul Vanheuverbeke Roger Vervaecke
1983 PAUL VANHEUVERBEKE Roger Vervaecke Lionel Poulin
1982 LIONEL POULIN Paul Vanheuverbeke Roger Vervaecke
1981 PAUL VANHEUVERBEKE Manuel Braeckevelt Lionel Poulin
1980 PAUL VANHEUVERBEKE Lionel Poulin Manuel Braeckevelt
1979 PAUL VANHEUVERBEKE Manuel Braeckevelt Lionel Poulin
1978 ANDRE MAERTENS Manuel Braeckevelt Lionel Poulin
1977 MANUEL BRAECKEVELT Eugeen Janssen Lionel Poulin
1976 MANUEL BRAECKEVELT Paul Vanheuverbeke André Maertens
1975 HERMAN BOSSUYT Manuel Braeckevelt Roger Vervaecke
1974 HERMAN BOSSUYT Jean-Pierre Bruynooghe Jozef De Brabandere
1973 EUGEEN JANSSEN André Maertens Maurice Coorevits en Herman Bossuyt
1972 MANUEL BRAECKEVELT Maurice Coorevits Herman Bossuyt
1971 MANUEL BRAECKEVELT Herman Bossuyt André Maertens
1970 EUGEEN JANSSEN André Maertens Jozef De Brabandere
1969 EUGEEN JANSSEN Manuel Braeckevelt Jozef De Brabandere
1968 EUGEEN JANSSEN Gilbert Vandewalle Jozef De Brabandere
1967 EUGEEN JANSSEN Gilbert Vandewalle Manuel Braeckeveldt en Jozef De Brabandere
1966 EUGEEN JANSSEN Gilbert Vandewalle Manuel Braeckeveldt
1965 JOZEF DE BRABANDERE Eugeen Janssen André Maertens
1964 EUGEEN JANSSEN Gilbert Vandewalle Jozef De Brabandere
1963 EUGEEN JANSSEN Gilbert Vandewalle Maurice Coorevits en Jozef De Brabandere
1962 JOZEF DE BRABANDERE Eugeen Janssen Gilbert Vandewalle
1961 ANDRE POLLET Eugeen Janssen Jozef De Brabandere
1960 ALFRED VANBESIEN
1959 EUGEEN JANSSEN W. Desmet Van Damme
1958 ROGER MOERMAN en EUGEEN JANSSEN Jozef De Brabandere
1957
1956
1955
1954
Kampioenen Reeks 2
jaar KAMPIOEN tweede derde
2019 WIM PENNINCK en LUC ROLLEZ Robrecht Devolder
2018 PEPIJN POLLET Karel Demulder Nuno Pinto en Luc Rollez
2017 NUNO PINTO Jarith Wittevrongel Jasper Vercruysse
2016 JARITH WITTEVRONGEL Walter Staelens Roger Ost
2015 WOUTER T'JOEN Karel Demulder Wim Pennick
2014 WOUTER T'JOEN André Parmentier Robrecht Devolder
2013 FRANCKY VIERSTRAETE Jasper Vercruysse Wim Penninck
2012 WALTER STAELENS Francky Vierstraete Jean-Pierre Haverbeke
2011 LUC ROLLEZ Wouter T'joen Walter Staelens
2010 LUKAS VAN DUFFEL Jean-Pierre Haverbeke Lowie Tomme
2009 MICHEL VERHAEGHE Wim Penninck Jean-Pierre Haverbeke
2008 JEROEN DEBROUWERE Manuel Willequet Wim Penninck
2007 LUC ROLLEZ Brecht Coghe Walter Staelens
2006 WIM PENNINCK Michel Verhaeghe André Parmentier en Lukas Van Duffel
2005 LUC ROLLEZ en SVEN VANDEVOORDE Lode Callens
2004 WOUTER T'JOEN Walter Staelens Jeroen Debrouwere
2003 MICHEL VERHAEGHE Wim Penninck Albert Staelens
2002 ALBERT STAELENS Lode Callens Walter Staelens
2001 HERWIG DEVOLDER Dieter Devolder Michel Verhaeghe
2000 KIEN TRINH TRUNG Wim Penninck Michel Verhaeghe
1999
1998 JEAN-PIERRE HAVERBEKE en WALTER STAELENS Robrecht Devolder en Koen Vandendriessche
1997 PAUL BOSSUYT Fadi Glor Lionel Poulin
1996 WIM PENNINCK Albert Staelens Lionel Poulin
1995 MAARTEN COENE Jean-Pierre Haverbeke Lionel Poulin
1994
1993 THOMAS MAES Kurt Van Coppenolle
1992
1991
1990
1989 ROBRECHT DEVOLDER Herman Wostijn Jean-Marie Vandenhende
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979 ROBRECHT DEVOLDER Frans Ulenaers Christiaan Delbeke
1978
1977
1976
1975
1974 ROBRECHT DEVOLDER Marnix Vandemaele Carlos Van Lauwe
1973 JACQUES BRUYNOOGHE en ALBERT VANHAUWERE Herman Wostijn
1972
1971 ROBRECHT DEVOLDER Marc Van Praet Peter Fierens
1970
1969 HERMAN BOSSUYT Ivan Kint Van Assche
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
Kampioenen Reeks 3
jaar WINNAAR tweede derde
2019 NIEL DEWEVER Marc Roesbeke Lieven Cremelie
2018 LIEVEN CREMELIE Chris Vercruysse Marc Roesbeke
2017 PEPIJN POLLET (Reeks A) Marc Roesbeke (Reeks A) Peter Desloovere (Reeks A
ROBRECHT DEVOLDER (Reeks B) Marcel Saerens (Reeks B) Matisse De Bakker (Reeks B)
2016 NUNO PINTO Marcel Saerens en Lieven Cremelie
2015 ROBRECHT DEVOLDER (Reeks A) Jarith Wittevrongel (Reeks A) Walter Staelens (Reeks A)
MARCEL SAERENS (Reeks B) Ides Neyrinck (Reeks B) Jeroen De Meerleer en Jari Duyvejonck (Reeks B)
2014 LIEVEN CREMELIE Marcel Saerens Tanguy Montaine
2013 STEPHEN SOETAERT Marcel Saerens en Willem Penninck
2012 JASPER VERCRUYSSE Marcel Saerens Stephen Soetaert
2011 PEPIJN POLLET Willem Penninck Arnout Devolder en Lieven Cremelie
2010 MARC ROESBEKE Marcel Saerens Pepijn Pollet
2009 JONAS VANDEVOORDE Lukas Puttemans Marcel Saerens
2008 WILLEM PENNINCK Chris Vandevoorde Lowie Tomme en Lieven Cremelie
2007 MARCEL SAERENS Jonas Van De Voorde Chris Van De Voorde en Pepijn Pollet
2006 THOMAS DEN HERT Lieven Cremelie Davy en Manuel Willequet
2005 WILLEM PENNINCK Brecht Coghe Niek Devos
2004 NATHALIE PENNINCK Herman Wostyn Marcel Saerens
2003 FRANCKY VIERSTRAETE Chris Vercruysse Vu Trinh Trung
2002 LIONEL POULIN Marcel Saerens Willem Penninck
2001 DIRK VANDENBOGAERDE (reeks A)
JEROEN BIEBUYCK (reeks B)
RANDY BEULQUE (reeks C)
2000 HERMAN WOSTYN Brecht Van de Voorde Sven Van de Voorde
1999 JEROEN DEBROUWERE Herwig Devolder
1998 JAN WINDELS Dieter Devolder
1997
1996
1995
1994
1993 DAVID VELGHE
1992 THOMAS MAES Kurt Van Coppenolle Wim Penninck
Kampioenen Reeks 4
jaar WINNAAR tweede derde
2019 LOTUS DECRAENE Jade Decraene Merlijn Decraene
2018 NIEL DEWEVER Marcel Saerens Merlijn Decraene en Lotus Decraene
2004 LUKAS VAN DUFFEL Thomas Den Hert Arnaut Vanmelckebeke
2003 JEROEN BIEBUYCK Brecht Coghe Thomas Den Hert
2002 RANDY BEULQUE Chris Van De Voorde Christa Vermeulen
2001
2000 GEOFFREY BEULQUE Dirk Vandenbogaerde Niek Devos
1999
1998 HERWIG DEVOLDER Jeroen Debrouwere
1997 JAN WINDELS
Koningen van Waregem
jaar KAMPIOEN tweede derde
2019 HERMAN BOSSUYT Pepijn Pollet Bart De Schepper
2018 BART DE SCHEPPER Willem Penninck Lieven Cremelie
2017 JEROEN DEBROUWERE Jarith Wittevrongel Bart De Schepper
2016
2015
2014
2013
2012
Jeugdkampioenen
jaar KAMPIOEN tweede derde
2019 NIEL DEWEVER Robbe Burvenich Jade Decraene
Winnaars Herfsttornooi
jaar reeks KAMPIOEN tweede derde
2018 A PEPIJN POLLET en JACOB STROBBE Peter Libbrecht
2018 B Chris Vercruysse Kamil Nalazek, Peter Desloovere en Merlijn Decraene
2017 A LOWIE TOMME, BART DE SCHEPPER en JEROEN DEBROUWERE
2017 B MARC BROUNS Freddy Buysse, Walter Staelens, Willem Penninck, Chris Vercruysse, Mathisse De Bakker en Jacques Laureyssens
2016 A LOWIE TOMME Jan Windels Bart De Schepper
2016 B ILSE DAELS Willem Penninck Gaby Vanmechelen
2015 A BART DE SCHEPPER Lowie Tomme, Jeroen Debrouwere, Jan Windels
2015 B ROBRECHT DEVOLDER Jarith Wittevrongel Lieven Cremelie, Walter Staelens
2014 A LOWIE TOMME Bart De Schepper en Jeroen Debrouwere
2014 B ROBRECHT DEVOLDER Karel Demulder Jarith Wittevrongel, Wim Derycke, Frederic Delameilleure
2013 A HERWIG DEVOLDER Herman Bossuyt Jeroen Debrouwere
2013 B MARC ROESBEKE Lukas Puttemans Wim Deryck
2012 A JAN WINDELS Thomas Maes Bart De Schepper en Herman Bossuyt
2012 B LUKAS PUTTEMANS André Vandenhouweele Jacob Strobbe, Kamiel Tomme en Ides Neyirnck
2011 A THOMAS MAES Bart De Schepper Jeroen Debrouwere
2011 B LUKAS PUTTEMANS Pepijn Pollet Marc Roesbeke
2010 A THOMAS MAES Bart De Schepper en Michel Verhaeghe
2010 B WOUTER T'JOEN Jonas Vandevoorde, Lieven Cremelie en Pepijn Pollet
2009 A JAN WINDELS Thomas Maes Bart De Schepper
2009 B NATHALIE PENNINCK Filip Tomme Lukas Puttemans
2008 A JAN WINDELS Bart De Schepper Valeri Pjecorovski
2008 B WALTER STAELENS Lukas Puttemans Lowie Tomme
2007 A BART DE SCHEPPER Herwig Devolder Jan Windels
2007 B JEAN-PIERRE HAVERBEKE Walter Staelens Davy Willequet en Manuel Willequet
2006 A HERWIG DEVOLDER Jan Windels Bart De Schepper
2006 B WILLEM PENNINCK Manuel Willequet Robrecht Devolder
2005 A HERWIG DEVOLDER Dieter Devolder Thomas Maes
2005 B WIM PENNINCK Herman Wostyn Xavier Vanden Abeele
2004 A THOMAS MAES Jan Windels Valerij Pjecorovskij
2004 B FRANKY VIERSTRAETE Walter Staelens Michel Verhaeghe
2003 A BART DE SCHEPPER Jan Windels Thomas Maes
2003 B NATHALIE PENNINCK Brecht Coghe Thomas den Hert en Brecht Pieters
2002 A KURT VAN COPPENOLLE Thomas Maes Herwig Devolder
2001 A BART DE SCHEPPER Thomas Maes Jan Windels
2001 B NATHALIE PENNINCK Chris Vercruysse Lionel Poulin
2000 A BART DE SCHEPPER Kurt Van Coppenolle Herwig Devolder
1999 A BART DE SCHEPPER Kurt Van Coppenolle David Velghe
1999 B JEROEN DEBROUWERE Nathalie Penninck, Wim Penninck en André Parmentier
1999 C STEVEN DEPOORTERE Dirk Vandenbogaerde
1998 A KURT VAN COPPENOLLE Bart De Schepper Jean-Pierre Haverbeke en Manuel Braeckevelt
1998 B BEN VANDEPUTTE, WIM PENNINCK en LIONEL POULIN
1998 C KIEN TRING TRUNH Chris Vercruysse, Jasper Vercruysse, Jeroen Debrouwere en Peter Soetens
Winnaars Rapidtornooi
jaar WINNAAR tweede derde
2019 LOWIE TOMME EN DIETER DEVOLDER Bart De Schepper
2018 BART DE SCHEPPER Dieter Devolder Jan Windels
2017 JAN WINDELS Bart De Schepper Jeroen Debrouwere
2016 DIETER DEVOLDER Jan Windels Jeroen Debrouwere
2015 JAN WINDELS Lowie Tomme Robrecht Devolder
2014 JAN WINDELS Dieter Devolder, Bart De Schepper, Brecht Coghe en Lowie Tomme
2013 HERWIG DEVOLDER Dieter Devolder Bart De Schepper
2012 BART DE SCHEPPER Dieter Devolder Jan Windels
2011 BART DE SCHEPPER Dieter Devolder Michel Verhaeghe en Wim Penninck
2010 JAN WINDELS en DIETER DEVOLDER Bart De Schepper
2009 BART DE SCHEPPER Jeroen Debrouwere Jan Windels
2008 BART DE SCHEPPER Jan Windels Dieter Devolder
Snelschaakkampioenen
jaar KAMPIOEN tweede derde
2019 LOWIE TOMME Nuno Pinto en Pepijn Pollet
2018 JAN WINDELS Lowie Tomme Bart De Schepper
2017 LOWIE TOMME Jeroen Debrouwere Pepijn Pollet
2016 DIETER DEVOLDER Jan Windels Bart De Schepper
2015 JAN WINDELS Dieter Devolder, Jeroen Debrouwere
2014 DIETER DEVOLDER Jan Windels Brecht Coghe en Jeroen Debrouwere
2013 DIETER DEVOLDER Bart De Schepper Jeroen Debrouwere
2012 DIETER DEVOLDER Jan Windels Jeroen De Brouwere en Herwig Devolder
2011 BART DE SCHEPPER Dieter Devolder Jan Windels en Herwig Devolder
2010 BART DE SCHEPPER Walter Staelens André Parmentier en Pepijn Pollet
2009 DIETER DEVOLDER Jan Windels Bart De Schepper
2008 THOMAS MAES Herwig Devolder en Bart De Schepper
2007 BART DE SCHEPPER Herwig Devolder Davy Willequet
2006 HERWIG DEVOLDER Dieter Devolder Wim Penninck
2005 BART DE SCHEPPER Luc Rollez en Mathieu Naessens
2004 THOMAS MAES Jan Windels Bart De Schepper
2003 KOEN BOSSUYT Thomas Maes Michel Verhaeghe en Dieter Devolder
2002 JAN WINDELS
2001 THOMAS MAES Herwig Devolder Jan Windels en Bart De Schepper
2000 THOMAS MAES Michel Verhaeghe Jan Windels
1999 JAN WINDELS Herwig Devolder Dieter Devolder
1998 KURT VAN COPPENOLLE Thomas Maes Herman Bossuyt
1997 THOMAS MAES
1996 THOMAS MAES
1995 THOMAS MAES
1994 THOMAS MAES
1993 THIERRY GODEFROIDT Thomas Maes
1992 KURT VAN COPPENOLLE Thomas Maes
1991
1990
1989
1988
1987 ROGER VERVAECKE
1986 MANUEL BRAECKEVELT
1985 MANUEL BRAECKEVELT
1984 PAUWEL DEBLAUWE
1983 MANUEL BRAECKEVELT
1982
1981 MANUEL BRAECKEVELT
1980
1979
1978
1977 MANUEL BRAECKEVELT
1976 MANUEL BRAECKEVELT
1975 MANUEL BRAECKEVELT
1974 HERMAN BOSSUYT
1973 MANUEL BRAECKEVELT
1972 HERMAN BOSSUYT
1971 GILBERT VANDEWALLE
1970 HERMAN BOSSUYT
1969 MAURICE COOREVITS Eugeen Janssen Herman Bossuyt
1968 EUGEEN JANSSEN
1967
1966
1965
1964 GILBERT VANDEWALLE
1963 MAURICE COOREVITS
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
Winnaars Zomertornooi
jaar KAMPIOEN tweede derde
2018 BART DE SCHEPPER Pepijn Pollet Lowie Tomme
2017 JEROEN DEBROUWERE Pepijn Pollet Lowie Tomme
2016 BART DE SCHEPPER Jeroen Debrouwere Jan Windels
2015 BART DE SCHEPPER Herman Bossuyt Jan Windels
2014 DEBROUWERE JEROEN Windels Jan Bart De Schepper
2013 HERMAN BOSSUYT Michel Verhaeghe en Walter Staelens
2012 BRECHT COGHE Bart De Schepper Jeroen Debrouwere
2011 WALTER STAELENS Bart De Schepper Jeroen Debrouwere
2010 JAN WINDELS Jeroen Debrouwere Wim Penninck
2009 JAN WINDELS Bart De Schepper Walter Staelens en André Parmentier
2008 BART DE SCHEPPER en JAN WINDELS Dieter Devolder
2007 BART DE SCHEPPER Jeroen Debrouwere André Parmentier
2006 THOMAS MAES
2005 JAN WINDELS Soraya Van de Moortel Sarah Dierckens
2004 LUC ROLLEZ Albert Staelens en Bart De Schepper
2003 DIETER DEVOLDER Jan Windels Lode Callens
2002 THOMAS MAES Bart De Schepper Jan Windels
2001 THOMAS MAES Wim Penninck Lode Callens
2000 THOMAS MAES Jan Windels Herwig Devolder
1999 THOMAS MAES Bart De Schepper Jan Windels
1998 THOMAS MAES Bart De Schepper Jan Windels
1997 KURT VAN COPPENOLLE Thomas Maes Herman Bossuyt
Winnaars Waregem Koerse Tornooi
jaar KAMPIOEN tweede derde
2018 LOWIE TOMME Herman Bossuyt Karel Demulder
2017 MATHISSE DE BAKKER Herman Bossuyt Lowie Tomme
2016 ROGER OST Herman Bossuyt Karel Demulder
2015 HERMAN BOSSUYT André Parmentier Walter Staelens
2014 HERMAN BOSSUYT Michel Verhaeghe Jeroen Debrouwere
2013 JAN WINDELS Jeroen Debrouwere en Walter Staelens
2012 JEROEN DEBROUWERE Wouter T' joen Walter Staelens
2011 JEROEN DEBROUWERE Brecht Coghe Walter Staelens
2010 JEROEN DEBROUWERE Xavier Vanden Abeele Ides Neirynck
2009 HERWIG DEVOLDER Jan Windels Walter Staelens
2008 WALTER STAELENS Jeroen Debrouwere Manuel Willequet
2007 HERWIG DEVOLDER Wim Penninck Jan Windels en Michel Verhaeghe
2006 HERWIG DEVOLDER Walter Staelens Manuel Willequet
2005 THOMAS MAES Valéri Pjecorovsky Dieter Devolder
2004 THOMAS MAES Walter Staelens Albert Staelens
2003 THOMAS MAES Thierry Godefroidt Herwig Devolder
2002 WALTER STAELENS Luc Rollez Thomas Maes
2001 BART DE SCHEPPER Thomas Maes Jan Windels
2000
1999
1998 BART DE SCHEPPER en LIONEL POULIN Jeroen Debrouwere en Albert Staelens
1997 THOMAS MAES Roger Vervaecke Walter Staelens
Winnaars Waregem Koerse Rapid
jaar KAMPIOEN tweede derde
2010 THOMAS MAES en Nils NIJS Rudy Van Laeken
2009 WIM MAES Thomas Maes en Pieter Claesen
2008 BART DE SCHEPPER en PIETER CLAESEN Jan Windels
2007 THOMAS MAES Rudy Van Laeken Jan Windels
2006 BART DE SCHEPPER Thomas Maes Jimmy Geboers
2005 THOMAS MAES Chris Lanckriet, Bruno Debaenst en Wim Penninck
2004 RUDY VAN LAEKEN Thomas Maes
Resultaten Interclub
Jaar RESULTAAT
2019 WAREGEM 1 eindigt in elfde in tweede nationaleWAREGEM 2 eindigt zevende in vijfde nationale

WAREGEM 3 eindigt zesde in vijfde nationale

2018 WAREGEM 1 speelt kampioen in derde nationale

WAREGEM 2 eindigt vierde in vijfde nationale

WAREGEM 3 eindigt achtste in vijfde nationale

2017 Waregem 1 eindigt elfde in tweede nationale

Waregem 2 eindigt elfde in vierde nationale

Waregem 3 eindigt elfde in vijfde nationale

2016 WAREGEM 1 speelt kampioen in derde nationale

WAREGEM 2 eindigt tiende in vierde nationale

WAREGEM 3 eindigd negende in vijfde nationale

2015 WAREGEM 1 eindigt derde in derde nationale

WAREGEM 2 eindigt zevende in vierde nationale

2014 WAREGEM 1 eindigt zevende in derde nationale

WAREGEM 2 eindigt tiende in vierde nationale

2013 WAREGEM 1 eindigt derde in derde nationale

WAREGEM 2 eindigt zesde in vierde nationale

2012 WAREGEM 1 eindigt vierde in derde nationale

WAREGEM 2 speelt kampioen in vijfde nationale

2011 WAREGEM 1 eindigt zevende in derde nationale

WAREGEM 2 wordt derde in vijfde nationale

2010 WAREGEM 1 eindigt zevende in derde nationale
2009 WAREGEM 1 eindigt zevende in derde nationale
2008 ZWS 1 eindigt elfde in tweede nationale
2007 ZWS 1 eindigt vijfde in tweede nationale
2006 ZWS 1 eindigt derde in tweede nationale
2005 ZWS 1 eindigt achtste in tweede nationale
2004 ZWS 1 eindigt vierde in tweede nationale
2003 ZWS 1 eindigt vijfde in tweede nationale

ZWS 2 speelt kampioen in vierde nationale

ZWS 5 speelt kampioen in vijfde nationale

2002 ZWS 1 speelt zesde in tweede nationale
2001 ZWS 1 wordt vierde in tweede nationale

ZWS 2 wordt tweede in vierde nationale

ZWS 3 wordt kampioen in vierde nationale

2000 WAREGEM 1 wordt negende in tweede nationale

WAREGEM 3 wordt kampioen in vijfde nationale

1999 WAREGEM 1 speelt kampioen in derde nationale

WAREGEM 2 speelt kampioen in vijfde nationale

WAREGEM 3 speelt tweede in vijfde nationale

1998 WAREGEM 1 wordt achtste in derde nationale

WAREGEM 2 wordt derde in vijfde nationale

1997 WAREGEM 1 wordt achtste in derde nationale
1996 WAREGEM 1 wordt tiende in derde nationale
1995
1994 WAREGEM 1 wordt tiende in derde nationale
1993 WAREGEM 1 wordt tweede in vierde nationale en promoveert als beste tweede naar derde
1992 WAREGEM 1 speelt kampioen in vijfde nationale
Resultaten Vriendschappelijke ontmoetingen
Datum Ontmoeting Resultaat
8/02/2013 Tielt - Waregem 9 - 7
9/03/2012 Waregem - Kortrijk 9,5 - 14,5
17/02/2012 Waregem - Izegem 6,5 - 9,5
17/02/2012 Waregem - Tielt 10 - 6
7/09/2007 Tielt - Waregem 8,5 - 14
1/06/2007 Waregem - Mercatel 48 - 31
26/05/2006 Mercatel - Waregem 14 - 18
21/11/2003 Tielt - Waregem 12 - 22
13/06/2003 Mercatel - Waregem 12 - 21
16/05/2003 Waregem - Tielt 14 - 5
16/11/2001 Waregem - Temse 4,5 - 7,5
11/05/2001 Temse - Waregem 7,5 - 8,5
2/10/1998 Waregem - Oudenaarde 5 - 6
22/05/1998 Mercatel - Waregem 39 - 44
16/05/1997 Mercatel - Waregem 9 - 13
16/06/1956 Wakken - Waregem 1,5 - 8,5

Jammer genoeg zijn in het verleden een aantal resultaten verloren geraakt. Kan u ons deze bezorgen? Laat het ons weten op een clubavond of via e-mail.