Simultaan van de clubkampioen 2023

Op vrijdag 28/04 kroonde Lowie Tomme zich tot onze clubkampioen, dit door slechts 1 partij te verliezen. Daarom gaan we voor een spelletje 1 tegen allen. Lowie speelt een simultaan. 20 tegenstanders kwamen opdagen om het tegen Lowie op te nemen. Drie kwartier ver in de simultaan moest de eerste tegenstander eraan geloven. Daarna moest één na de andere eraan geloven. Lowie wint 8 partijen na elkaar. Tot Mathisse zijn partij wist te winnen, iedereen kreeg hierdoor een extra boost, maar het lukte verder niemand om Lowie te verslaan. Ilse, Wim en Pepijn konden een remise halen. Na 4uur was enkel Dylan nog bezig, Dylan wilde absoluut winnen, maar het is net niet gelukt. Zo eindigde de laatste partij ook in remise.

Lowie haalde 17/20 in zijn simultaan. Een heel mooie score voor onze clubkampioen.

Eén reactie op “Simultaan van de clubkampioen 2023”

Een reactie achterlaten

Je e-mailadres zal niet getoond worden. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *